Бодит чадвар : Эсээ бичлэгийн уралдаанд оролцсон дүн мэдээ

Эсээ бичлэгийн уралдаанд оролцсон дүн мэдээ

ЕБС-ИЙН СУРАГЧДЫН ДУНД ЗОХИОН БАЙГУУЛАХ

“БИДНИЙ МЭДЭХ Д.НАЦАГДОРЖ” СЭДЭВТ ЭСЭЭ БИЧЛЭГИЙН УРАЛДААНД ОРОЛЦСОН СУРАГЧИД

1. 105-р сургууль, 11а Б.Номин-Эрдэнэ

2. 105-р сургууль, 11а М.Агимаа

3. 105-сургууль, 11д М.Энхзаяа

4. 113-р сургууль, 11а Э.Нандин-Эрдэнэ

5. 113-р сургууль, 11а Э.Хулан

6. 17-р сургууль, 11а С.Энхцэцэг

7. 17-р сургууль, 11а С.Энхчимэг

8. 1-р сургууль, 11е А.Хадаан

9. 1-р сургууль, 11е, Б.Тэгш-Амгалан

10. 21-р сургууль, 11б Б.Халиунаа

11. 21-р сургууль, 11б Д.Пүрэвдорж

12. 21-р сургууль, 11б Н.Магсаржав

13. 23 сургууль, 11б Н.Саранчимэг

14. 23 сургууль, 11б Т.Анударь

15. 31 сургууль, 11б Г.Алтанзул

16. 33-р сургууль, 11а Г.Уянга

17. 33-р сургууль, 11а Э.Нямжав

18. 33-р сургууль, 11б Б.Номин

19. 33-р сургууль, 11б Манас Жулдыз

20. 33-р сургууль, 11б Ч.Уянгатөгөлдөр

21. 38-р сургууль, 11а О.Мөнхгэрэл

22. 38-р сургууль, 11а Э.Халиунцэцэг

23. 40 сургууль, 11 а Б.Батгүн

24. 40 сургууль, 11б Б.Түвшинтөгөлдөр

25. 40 сургууль, 11г Б.Номин

26. 42 сургууль, 11б О.Хишигмаа

27. 42 сургууль, 11в Б.Отгон-Эрдэнэ

28. 57 сургууль, 11в Б.Анингоо

29. 57-р сургууль, 11в Г.Ганчимэг

30. 75-р сургууль, 11в Б.Гэрэлтуяа

31. 75-р сургууль, 11г Б.Ариунхүслэн

32. 76-р сургууль, 11д Х.Анударь

33. 84-р сургууль, 11в Б.Бүрэнжаргал

34. 84-р сургууль, 11ё Б.Цэрэндулам

35. 93 сургууль, 11а А.Халиунаа

36. 93 сургууль, 11а Ч.Аминаа

37. 93 сургууль, 11б Б.Анусэцэн

38. 93 сургууль, 11а Э.Тэмүүлэн

39. Амгалан цогцолбор сургууль, 11а Ариунжаргал

40. Амгалан цогцолбор сургууль, 11а Б.Батбаяр

41. Амгалан цогцолбор сургууль, 11а Б.Батбаатар

42. Амгалан цогцолбор сургууль, 11а Б.Болор-Оюун

43. Амгалан цогцолбор сургууль, 11а Б.Минжинсор

44. Амгалан цогцолбор сургууль, 11а Г.Ганчимэг

45. Амгалан цогцолбор сургууль, 11а Г.Сүрэн

46. Амгалан цогцолбор сургууль, 11а Д.Бүжинлхам

47. Амгалан цогцолбор сургууль, 11а С.Мөнгөнцоож

48. Амгалан цогцолбор сургууль, 11а Э.Туул

49. Амгалан цогцолбор сургууль, 11б С.Номин

50. Амгалан цогцолбор сургууль, 11г Т.Ариунбаяр

51. Амгалан цогцолбор сургууль, 11д Д.Дэлгэрмаа

52. Амгалан цогцолбор сургууль, 11д Н.Ганчимэг

53. Амгалан цогцолбор сургууль, 11е Б.Хонгорзул

54. Амгалан цогцолбор сургууль, 11е М.Золзаяа

55. Амгалан цогцолбор сургууль, 11е Э.Ганчимэг

56. Арвис дунд сургууль Г.Номундалай

57. Арвис дунд сургууль, Б.Пүрэвдулам

58. Арвис дунд сургууль, Б.Сайнбилэг

59. Арвис дунд сургууль, Ж.Мишээл

60. Арвис дунд сургууль, Н.Энхбилэг

61. Буянт-Ухаа цогцолбор сургууль, 11а Б.Төгсбаяр

62. Буянт-Ухаа цогцолбор сургууль, 11б Г.Амаржаргал

63. Ирээдүй цогцолбор сургууль, 11б М.Мөнхзул

64. МУИС-БЭЛАС 11е Т.Жүдэргарав

65. МУИС-БЭЛАС 11е Ч.Чимэддорж

66. Налайх дүүргийн 119-р сургууль, 11б Н.Өнөрцэцэг

67. Өсвөрийн зохион бүтээгчдийн лаборатори ахлах сургууль, 11г Б.Ням-Эрдэнэ

68. Өсвөрийн зохион бүтээгчдийн лаборатори ахлах сургууль, 11г Ц.Чулуунсүх

69. Хишиг дунд сургууль, 11а Б.Энхсаруул

70. Хишиг дунд сургууль, 11а Э.Ариунтунгалаг

71. Хишиг дунд сургууль, 11б Э.Мөнх-Уул

72. Шавь цогцолбор сургууль, 11ё А.Энхсоёл

73. Шавь цогцолбор сургууль, 11ё М.Буянхишиг

74. Этүгэн сургууль, 11 анги Г.Солонго

75. Этүгэн сургууль, 11-1, А. Түмэнхүслэн

76. Этүгэн сургууль, 11-1, Б.Оюунчимэг

77. Этүгэн сургууль, 11-1, М.Тэмүүлэн

78. УББДС, 11б Г.Намуунсаран

79. УББДС, 11б Т.Мөнхжин

80. ......... 11б, Ж.Энхжин

Сургуулиар нэгтгэн жагсаавал 28 сургууль оролцсон байна.

1. 105 сургуулиас 3 сурагч,

2. 113-р сургуулиас 2 сурагч,

3. 17-р сургуулиас 2 сурагч,

4. 1-р сургуулиас 2 сурагч,

5. 21-р сургуулиас 3 сурагч,

6. 23-р сургуулиас 2 сурагч,

7. 33-р сургуулиас 5 сурагч,

8. 38-р сургуулиас 2 сурагч,

9. 40-р сургуулиас 3 сурагч,

10. 42-р сургуулиас 2 сурагч,

11. 57-р сургуулиас 2 сурагч,

12. 75-р сургуулиас 2 сурагч,

13. 93-р сургуулиас 4 сурагч,

14. 84-р сургуулиас 2 сурагч,

15. Амгалан цогцолбор сургуулиас 16 сурагч,

16. Арвис сургуулиас 5 сурагч,

17. Буянт-Ухаа цогцолбор сургаалиас 2 сурагч,

18. МУИС-БЭЛАС -2 сурагч,

19. Өсвөрийн зохион бүтээгчдийн лаборатори ахлах сургуулиас 2 сурагч,

20. Хишиг дунд сургуулиас 3 сурагч,

21. Этүгэн сургуулиас 4 сурагч,

22. УББДС-аас 2 сурагч,

23. Шавь цогцолбор сургуулиас 2 сурагч,

24. Ирээдүй цогцолбор сургуулиас 1 сурагч,

25. Налайх дүүргийн 119-р сургуулиас 1 сурагч,

26. 31-р сургуулиас1 сурагч,

27. 76-р сургуулиас 1 сурагч,

28. буцах сургуулийн хаяггүй 1 сурагч тус тус оролцсон байна.

Бүх оролцогчоос шилдэг 20 эсээ шалгарсан. Үүнд:

1. 93 сургууль, 11а Ч.Аминаа

2. 93 сургууль, 11а Э.Тэмүүлэн

3. 93 сургууль, 11а А.Халиунаа

4. Этүгэн сургууль, 11 анги Г.Солонго

5. Этүгэн сургууль, 11-1, Б.Оюунчимэг

6. Хишиг дунд сургууль, 11а Б.Энхсаруул

7. Хишиг дунд сургууль, 11б Э.Мөнх-Уул

8. 23 сургууль, 11б Н.Саранчимэг

9. 23 сургууль, 11б Т.Анударь

10. Амгалан цогцолбор сургууль, 11е Б.Хонгорзул

11. Амгалан цогцолбор сургууль, 11д Н.Ганчимэг

12. 21-р сургууль, 11б Д.Пүрэвдорж

13. Налайх дүүргийн 119-р сургууль 11б Н.Өнөрцэцэг

14. 105-сургууль, 11д М.Энхзаяа

15. МУИС-БЭЛАС 11е Т.Жүдэргарав

16. 84-р сургууль, 11в Б.Бүрэнжаргал

17. УББДС, 11б Т.Мөнхжин

18. Буянт-Ухаа цогцолбор сургууль, 11а Б.Төгсбаяр

19. 76-р сургууль, 11д Х.Анударь

20. 75-р сургууль, 11в Б.Гэрэлтуяа

Шагналт байр: 7 сурагч

1-р байр 1: 84-р сургууль, 11ё Б.Цэрэндулам

2-р байр 2: 17-р сургууль, 11а С.Энхцэцэг

Амгалан цогцолбор сургууль, 11г Т.Ариунбаяр

3-р байр 2: 113-р сургууль, 11а Э.Нандин-Эрдэнэ

МУИС-БЭЛАС 11е Ч.Чимэддорж

Тусгай байр 2: 17-р сургууль, 11а С.Энхчимэг

1-р сургууль, 11е А.Хадаан

start=-48 , cViewSize=50 , cPageCount=1

2 сэтгэгдэл:

null
naraa (зочин)

suragchdiig eseeg buh niited unshuulahaar end hiij bolohgui yu. huuhduuddee unshuulay

Уншуулахаар тавьж өгөөч багшаа (зочин)

Уншуулахаар тавьж өгөөч багшаа

Сэтгэгдэл үлдээх



(нийтэд харагдахгүй)

(оруулах албагүй)
(HTML синтакс зөвшөөрөгдөөгүй)


(Зурган дээрх тоог оруулна уу)